В Чернівцях учасники бойових дій їздитимуть безкоштовно

Дата: 04.02.2016 Переглядів: 268

З метою забезпечення прав учасникам бойових дій на безкоштовний проїзд в громадському транспорті Чернівецький міський голова Олексій Каспрук підтримав пропозицію громадських об’єднань учасників АТО Чернівецької області, ветеранів Афганістану та запропонував перевізникам укласти Меморандум про партнерство.

Як повідомляє прес-служба міськради, відповідно до Меморандуму безкоштовним проїздом на всіх міських тролейбусних і автобусних маршрутах користуватимуться учасники бойових дій, інваліди війни та члени родин загиблих учасників АТО.

Підставою для надання послуги з пільгового проїзду буде «Посвідчення учасника бойових дій», «Посвідчення члена сім’ї загиблого», «Посвідчення інваліда війни». Право на пільгу матимуть і ті учасники АТО, які не встигли отримати посвідчення учасника бойових дій, а користуються довідкою встановленого взірця або військовим квитком із відповідним записом про участь в АТО. Планується, що зазначеним правом безкоштовного проїзду зможуть користуватися майже 2600 пасажирів зазначених категорій.

Перевізники підтримали умови зазначеного Меморандуму та запропонували додатково в кожному транспортному засобі з 10.00 до 16.00 забезпечувати проїзд п’яти-шести громадянам інших пільгових категорій за умови підтримки цієї ініціативи громадою міста та проведення коригування тарифу на проїзд відповідно до сьогоднішніх економічних реалій.

Надавати такі послуги громаді на добровільних засадах перевізники готові до запровадження дієвого механізму відшкодування витрат на безкоштовний проїзд пільгових категорій громадян за рахунок бюджетних коштів.