В Іванківському ЦСПР атовців вчать позитивному мисленню

Дата: 21.03.2017 Переглядів: 105

Черговий виїзд фахівців Іванківського ЦСПР до військової частини А2435 відбувся 17 березня 2017 року. Робота проводилася у двох підгрупах.

З першою психолог Ольга Гаркуша провела тренінг психологічної стійкості. Учасники ознайомилися із поняттям стресу як неспецифічним  адаптаційним процесом, психологією і концепцією стресу, стресовими обставинами. Кожен мав можливість визначити власну стійкість до стресу. В ході роботи військові поділилися власними способами подолання стресів, отримали рекомендації, як зняти стрес та завдяки яким психологічним методам можна підвищити стійкість до стресу. На практиці спробували ідеомоторні прийоми,  релаксаційно-дихальну гімнастику,  медитацію та визначили,  яких рис характеру і  способів поведінки варто позбутися, щоб зменшити емоційну напругу.

 

Другій підгрупі фахівець із соціальної роботи Ірина Струпова запропонувала групу самодопомоги. На занятті обговорюваласьтема «Формування позитивної життєвої перспективи», яка все більше набирає популярностісеред учасників бойових дій. Позитивне мислення – це своєрідний духовний стан, вміння знаходити щось хороше в речах, що вас оточують чи трапляються з вами, налаштовуватися на сприятливі результати. Саме тому концепція позитивного мислення важлива для учасників групи, вона вчить, як змінити своє життя на краще та бути щасливим.В процесі роботи учасники отримали буклети та поради, як налаштувати себе на позитив.

По закінченню групової роботи на запит учасників АТО фахівцями було проведено індивідуальні консультації.

Про це повідомляє психолог Центру Ольга Гаркуша