В Іванківському ЦСПР проводиться «лікування мистецтвом»

Дата: 06.04.2017 Переглядів: 55

5 квітня в Іванківському ЦСПР, що знаходиться у сфері управління Державної служби у справах ветеранів АТО,  пройшло заняття   патріотичного виховання з використанням арт-терапевтичних технік.

Представники  Іванківської  райдержадміністрації до Великоднього свята  збираються відвідати бійців 72-ої механізованої бригади. Почувши таку інформацію ми запропонували дітям передати вітання нашим захисникам. Малеча,  серед яких були і діти учасників АТО, із задоволенням виявили бажання взяти участь у такому занятті. Юні художники-аматори вклали в свої вироби всю душу і всі свої дитячі думки та емоції.  Пасхальні яйця – листівки діти розмальовували під українські пісні.

Як відомо, арт-терапія – «лікування мистецтвом»  порівняно новий, проте популярний засіб психотерапії. Особливо актуальною арт-терапія є саме для дітей. Мистецтво – це чудова можливість для малюка «відкритися», поділитися своїми емоціями. Адже іноді словами важко висловити  всі ті емоції, що вирують у душі. Саме арт-терапія допоможе віднайти душевну гармонію та «скинути» непотрібну агресію чи страхи.

Тож листівки вийшли напрочуд позитивними з найкращими побажаннями від дітвори.

Інформує фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Осипенко А. В.