В Іванківському ЦСПР відбувся шаховий турнір «Пам’яті загиблим пожежним»

Дата: 26.04.2017 Переглядів: 134

У Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації, що знаходиться у сфері управління Служби, вже понад 20 років працює клуб за інтересами «Довір’я»,  що об’єднує людей, які люблять та шанують гру у шахи та шашки. Саме за ініціативи волонтера Центру, майстра спорту з шашок Миколи Комаренка було започатковано турнір «Пам’яті загиблим пожежним».

Щороку він проводиться напередодні річниці Чорнобильської катастрофи. Цього року до участі у турнірі було запрошено ветеранів війни, учасників бойових дій різних поколінь – від Великої Вітчизняної війни до учасників антитерористичної операції. Більшість з них – потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи, ліквідатори.

З ініціативи «шахового» ветерана Петра Горового, вік якого сягає біля 80-ти років, перед початком турніру звучали задушевні мелодії у власному виконанні.

Учасників турніру вітали начальник відділу культури, національностей, молоді та спорту М.К.Бірюк, директор ЦСПР Г.Г.Бабич.

І не головне, хто буде переможцем. Участь кожного – є невеликий вклад у велику справу.

По закінченню змагань учасники висловили однозначну думку, що цього року він був досить високого рівня. Задоволені лишилися тим, що когорта шахістів продовжує жити та поповнювати свої ряди. Попри всім економічним негараздам, справжні «бійці» області були в Іванкові.

Серед іванківців найкращими були Ігор Василенко, Віктор Масенко та Микола Комаренко.

Подякою Іванківського ЦСПР був нагороджений наймолодший учасник турніру Євген Гуменюк з Бородянки, який не вперше бере участь в турнірах «Пам’яті загиблим пожежним» і цього разу виборов IV місце