В Івано-Франківську вшанували воїнів-афганців

Дата: 15.02.2017 Переглядів: 101

З нагоди вшанування пам’яті учасників воєн на території інших держав в Івано-Франківську відбулося віче-реквієм, у якому взяли участь представники обласної та міської влади, представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО в області Володимир Веркалець, ветерани афганської війни, громадськість краю.

15 лютого – день пам’яті про сумнозвісні події війни в горах Афганістану – найтрагічнішого епізоду  другої половини ХХ століття, де кожен четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях, – наш співвітчизник. Кожен четвертий з тих, хто не повернувся з війни – українець.

Під час виступу на віче, Володимир Веркалець передав щирі слова вдячності та підтримки ветеранів та членам сімей загиблих в військових конфліктах особисто від Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО А. В. Дерев’янка та запевнив усіх, що Служба прикладе максимум зусиль для вирішення наболілих питань ветеранів і сприятиме тому, щоб все, що передбачено законодавством, максимально виконувалось.

У виступах учасників реквієму зазначалося, що і сьогодні зі зброєю в руках у строю поряд з військовослужбовцями воїни-афганці захищають східні кордони України, надають волонтерську допомогу. За час проведення антитерористичної операції  загинуло 180 ветеранів афганської війни. Вічна їм пам’ять!

На завершення віче відбулось покладання квітів та святковий салют.