В Івано-Франковську представники громадськості та влади обговорили питання виділення землі учасникам АТО

Дата: 02.03.2016 Переглядів: 96

Перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Сергій Басараб 29 лютого 2016р. провів нараду з питань виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Впродовж заходу за участю заступників голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка та Ярослава Паранюка, заступника міського голови Івано-Франківська Олександра Левицького, головного спеціаліста сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Мирослава Кріля, громадських активістів, волонтерів, окремих сільських голів було обговорено можливості надання землі в населених пунктах Тисменицького району.

В процесі обговорення учасники наради визначилися з потребою збору інформації про вільні земельні ділянки та їх цільове призначення у найближчих до Івано-Франківська районах, серед яких Галицький, Коломийський, Надвірнянський, Тлумацький, Богородчанський.

“Сільським громадам потрібно провести аналіз наявних земельних ділянок та опрацювати перелік питань, вирішення яких потребує допомоги облдержадміністрації, – наголосив Сергій Басараб. – Після 20 березня спільною комісією оглянемо ці ділянки”.

Також перший заступник голови облдержадміністрації закликав сільських голів налагодити діалог з владою Івано-Франківська про взаємодопомогу та соціальне партнерство.