В Миколаєві відкрився «Центр дослідження зайнятості»

Дата: 14.04.2017 Переглядів: 179

У вівторок, 11 квітня, в Миколаєві урочисто відкрили «Центр дослідження зайнятості», який є проектом громадського об’єднання «Асоціація учасників і інвалідів АТО».

На  відкриття Центру запрошені голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутат Миколаївської обласної ради Надія Іванова, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій  Кіндратів, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Анжела Лайдьонова.

Головною метою Центру є надання послуг з працевлаштування учасникам АТО, людям з інвалідністю, внутрішньопереміщенім особам, матерям-одиначкам та тим, хто повернувся з місць позбавлення волі. Крім того, співробітники Центру надаватимуть послуги з психологічної реабілітації, рекомендації за програмами професійної переорієнтації тощо.

Особливістю роботи центру є принцип «рівний – рівному», тобто всі співробітники центру самі є представниками тих соціальних груп, допомога яким вони надають.

Всі послуги в рамках проекту безкоштовні.

Силами активістів  організації повністю відремонтовано приміщення, в наявності нові меблі та оргтехніка.

Поки що проект функціонуватиме виключно на власні кошти організації. В майбутньому організатори  планують  залучати  донорські, бюджетні та позабюджетні джерела фінансування.

Як зазначив Віталій Кіндратів, відкриття таких закладів як «Центр дослідження зайнятості» має величезне значення для тих, хто повернувся із зони проведення бойових дій і тих, хто з будь-яких причин має складності з адаптацією в суспільстві. Тому подібні заходи завжди отримають підтримку обласної влади.

Взагалі, сьогодні це перший проект в Україні, коли ветеранська організація відкриває власний соціальний підрозділ для сприяння працевлаштуванню.