В них за плечима – зона АТО

Дата: 23.06.2017 Переглядів: 84

Спеціалістів Іванківського ЦСПР, що знаходиться у сфері управління Служби,  добре знають військовозобов’язані з в/ч А2435. І хоч їхній склад далеко не сталий, потреба у психологічній допомозі є завжди. Принаймні, так говорив командир частини Борисенко М.В., знайомлячись більше як півроку тому з фахівцями Центру. Відтоді виїзна робота в військову частину стала для психологів, фахівців із соціальної роботи, юрисконсульта, фахівця зі зв’язків з громадськістю та пресою обов’язком. Саме вони інформували, консультували, залучали до масових заходів, груп самодопомоги військовослужбовців.

Наша допомога потрібна їм завжди – більшість військовозобов’язаних, як правило, по декілька разів повертаються в зону АТО.

Сьогодні представники військової частини з подякою завітали до ЦСПР та,  користуючись нагодою,  обговорили план роботи на друге півріччя. Дні виїздів, з врахуванням відпускного періоду, визначені. А значить – робота припинятися не буде.

Фахівці центру висловлюють вдячність Воспітаніку О.Г., який разом з колегами знайшов час для обговорення подальшої співпраці.

Про це інформує Галина Бабич, директор ЦСПР