В Одесі відбулась презентація книг про війну на Сході України

Дата: 15.01.2018 Переглядів: 232

Презентація головних книжок минулого року про російсько-українську війну на Сході України, яка відбулась в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Грушевського, за участю її авторів, безпосередніх учасників АТО: Мартина Бреста «Пехота»,  Костянтина Чабали «Вовче», Юрія Руденка  «Психи двух морей», Павла Белянського, одного із авторів збірки «14 друзей Хунты» – викликала неабияку зацікавленість у одеситів.

Не дивлячись на морозну та вітряну погоду, за півгодини до початку презентації вільних місць в читальному залі шукати було марно.

Кожний із авторів розповів про свою книгу, що спонукало його поділитись пережитими спогадами, з якими труднощами вони зіткнулись, з теплотою та гумором розказували про побратимів, волонтерів, їх патріотизм і віру в себе: якщо не вони, то хто буде захищати рідну Україну.

 

 

 

 

 

 

Виступ кожного автора супроводжувався аплодисментами присутніх та відвертим і дружнім спілкуванням.

В читальній залі поряд з небайдужими одеситами, ветеранами – учасниками АТО, волонтерами були присутні заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин та представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Одеській області Микола Сторожук.

По завершенні презентації автори книг щиро подякували голові Одеської ОДА Максиму Степанову за допомогу та підтримку у проведенні заходу.

Після офіційного завершення презентації, не дивлячись на вечірній час, одесити ще довго не відпускали авторів та продовжували спілкуватись з ними в неформальній обстановці, розділившись на прихильників тієї чи іншої книги.

Відеорепортаж про презентацію книг вів 7 телеканал.

Традиційно, 10 відсотків прибутку від продажу книг буде направлено на допомогу українській армії.