В Одесі відбулась презентація книг про війну на Сході України

Презентація головних книжок минулого року про російсько-українську війну на Сході України, яка відбулась в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Грушевського, за участю її авторів, безпосередніх учасників АТО: Мартина Бреста «Пехота», Костянтина Чабали «Вовче», Юрія Руденка «Психи двух морей», Павла Белянського, одного із авторів збірки «14 друзей Хунты» – викликала неабияку зацікавленість у одеситів.
Не дивлячись на морозну та вітряну погоду, за півгодини до початку презентації вільних місць в читальному залі шукати було марно.
Кожний із авторів розповів про свою книгу, що спонукало його поділитись пережитими спогадами, з якими труднощами вони зіткнулись, з теплотою та гумором розказували про побратимів, волонтерів, їх патріотизм і віру в себе: якщо не вони, то хто буде захищати рідну Україну.
Виступ кожного автора супроводжувався аплодисментами присутніх та відвертим і дружнім спілкуванням.
В читальній залі поряд з небайдужими одеситами, ветеранами – учасниками АТО, волонтерами були присутні заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин та представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Одеській області Микола Сторожук.
По завершенні презентації автори книг щиро подякували голові Одеської ОДА Максиму Степанову за допомогу та підтримку у проведенні заходу.
Після офіційного завершення презентації, не дивлячись на вечірній час, одесити ще довго не відпускали авторів та продовжували спілкуватись з ними в неформальній обстановці, розділившись на прихильників тієї чи іншої книги.
Відеорепортаж про презентацію книг вів 7 телеканал.
Традиційно, 10 відсотків прибутку від продажу книг буде направлено на допомогу українській армії.