Важливість неупередженого, об’єктивного і оперативного інформування доведена часом

Дата: 07.10.2015 Переглядів: 195

7 жовтня у Військовому інституті Київського національного університету імені Шевченка відбулася нарада з інформаційно-патріотичного виховання за участі Президента України Петра Порошенко.

Фото0767

В своїй промові Глава держави наголосив на важливості морально-психологічної підтримки бійців на передовій та донесення до них об’єктивної інформації про ситуацію всередині держави і за її межами. «Важливість адекватної політичної інформації зростає до рівня значимості забезпечення воїнів зброєю, боєприпасами та засобами захисту», – заявив Петро Порошенко.

При цьому, за словами Президента, військо, особливо на передовій, має величезну потребу в неупередженому, об’єктивному й оперативному інформуванні про ситуацію не лише на фронті і всередині держави, а розуміння того, наскільки набагато небезпечним став світ.

Глава держави віддав щану всім воїнам, військовослужбовцям, добровольцям, волонтерам і наголосив, що всі гілки влади мають сконцентрувати наявні можливості для подяки українським воїнам за їх подвиг та допомоги у поверненні до мирного життя.

Фото0762

У нараді взяли участь Перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко та Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко.

Очільник Служби поінформував присутніх про роботу Служби у сфері соціального захисту учасників АТО, зокрема, про державні програми, головним виконавцем яких є Служба. У своєму виступі він звернув увагу на проблемні питання реалізації бюджетних програм, головними з яких є нормативні, кадрові та інформаційні.

Фото0765Артур Дерев’янко наголосив на необхідності забезпечити інформованість учасників АТО, членів їх сімей щодо їх права на отримання соціальних послуг. А для цього потрібно виключити безвідповідальність та байдужість чиновників міністерства та польових командирів, налагодити взаємодію територіальних підрозділів силових відомств та військкоматів із структурними підрозділами місцевих адміністрацій, які мають різні завдання (соціального захисту населення, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту, освіти), а також широко залучати інститути громадянського суспільства, громадськість, засоби масової інформації.

Дивиться також відео Військового телебачення України: