Великий футбол на КУБОК ГЕРОЇВ АТО надає натхнення

Дата: 10.07.2017 Переглядів: 131

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Валерій Батенко 9 липня взяв участь в урочистому закритті  першого кола третього сезону Великого футболу на КУБОК ГЕРОЇВ АТО, що відбулось у селі Лютіж на стадіоні ФК “Діназ”.

Виступаючі  підкреслювали  роль цих спортивних змагань як наймаштабнішого в Україні проекта  фізкультурно-спортивної та психологічної реабілітації для учасників бойових дій.

На сьогодні ця програма, організатором якої третій рік поспіль є ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ УЧАСНИКІВ АТО, вже об’єднала більше півтори тисячі захисників вітчизни, Як вже повідомлялось, організатором цього чемпіонату є Федерація футболу учасників АТО, під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!».

Федерація діє за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Федерації футболу України,     товариства з обмеженою відповідальністю «Інтернешнл Кур’єр Сервіс»,     Київського заводу безалкогольних напоїв “Росинка”, інформаційних партнерів  Авторадіо та BigMedia.

Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО сезону 2017 року представлена 56 командами сектору безпеки і оборони та ветеранів війни, учасників АТО, які змагаються між собою в два кола, весна та осінь, в шести дивізіонах: Захід, Схід, Північ, Південь, Центр та Київ – в тридцяти восьми містах України. Перше коло проходило з 02 квітня по 09 липня, друге коло пройде з 30 липня по 08 жовтня.

За результатами Чемпіонату 16 кращих команд Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО будуть боротися за КУБОК ГЕРОЇВ АТО, який є перехідним! Фінальна частина змагань на КУБОК буде проходити з 09 по 14 жовтня.