Ветеранів-“афганців” вітали у Харкові

Дата: 14.02.2017 Переглядів: 143

Напередодні 28-ї річниці закінчення війни в Афганістані і Дня вшанування учасників бойових дій в Харкові Спілка ветеранів Афганістану, громадське об’єднання «Воїни добра», відокремлений підрозділ «Крила 8 сотні», благодійні фонди «Допомога» і «Слобідський край» провели урочистий  захід.

У зустрічі взяли участь ветерани-«афганці», ветерани АТО, Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Артур Дерев’янко, волонтери, командири бригад, підрозділів, керівники установ, підприємств – патріоти нашої неньки України.

Особливу вдячність висловлюємо голові партії «Патріот», генералу Миколі Голомші, народному артисту України  Іво Бобулу, Сергію Файфурі, Анастасії Лавриненко, гурту «Долг», ведучому цього заходу Володимиру Джурі, колективу клубу «Болеро» і всім, хто був причетним до цього заходу.

Сьогодні ми стали ще більш єдиними. Так буде і далі, і нас буде все більше з кожним днем, бо сила держави не в одній чисельності військ, а переважно у моральній та розумовій її якості, яка досягає вищого розвитку лише тоді, коли справа захисту Батьківщини стає загальною справою всього народу, коли всі, без відмінності звань і статків, об’єднуються за святе діло – захисту своєї землі.

 

Про це повідомляє голова Московського районного відділення Харківської міської Спілки ветеранів Афганістану М. Овчаренко