Ветеранський фонд з Чехії співпрацюватиме зі Службою

Дата: 11.04.2017 Переглядів: 283

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко 11 квітня  у Службі зустрівся з    керівником ветеранської організації з Чеської Республіки.

З метою розширення можливостей реабілітації поранених українських військовослужбовців із використанням сучасних технологій і методик, які застосовуються в Чехії, відбулось підписання двостороннього меморандуму між Службою та  ветеранським Фондом  REGI BАSE. З боку Служби меморандум підписав ії очільник  А. В. Дерев’янко, а від чеської – засновник Фонду Hynek Cech.

Основою для розвитку співробітництва між чеським фондом та Службою стане підготовка пілотного проекту щодо направлення до Чеського госпіталю Кладруби перших двох бійців, які отримали тяжкі поранення.

Запропоновані послуги у медичних, реабілітаційних, санаторно-курортних закладах Чеської Республіки надаватимуться з урахуванням можливостей лікування за напрямами: кардіохірургія, роботизована хірургія, пов’язана з наступною реабілітацією; ортопедія, хірургічне лікування захворювань опорно-рухового апарату і реабілітація; трансплантація кісного мозку; кардіологія, онкологія, а також протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в України з подальшою реабілітацією.

Передбачається, що всі витрати в рамках проектів візьме на себе чеська сторона в особі Фонду REGI BАSE.

Підписанням цього меморандуму сторони започаткували запровадження нових проектів за напрямом реабілітації українських військовослужбовців за кордоном поряд з допомогою, яка вже надається в цій сфері такими країнами, як Австрія, Греція, Італія, Латвія, Литва, Польща, Португалія, США, ФРН та інші.