Ветерани АТО подякували голові Харківської ОДА за допомогу і співробітництво

Дата: 08.07.2016 Переглядів: 204

Голова Харківської обласної державної адміністрації зустрівся з представниками Харківського обласного округу ГО “Всеукраїнський союз ветеранів АТО” і Харківської громадської організації “Спілка ветеранів АТО”.

грамота РайнинУ ході зустрічі Ігорю Райніну за дорученням Голови  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Дерев’янка вручили нагороду за значні досягнення в реалізації Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

“В Харківській області дійсно приділяється особлива увага підтримці учасників АТО. Серед досягнень регіону в цьому напрямку: перші і кращі результати по всій Україні щодо допомоги в отриманні земельних ділянок, реалізація програми з оздоровлення, програм, пов’язаних з допомогою в отриманні житла учасниками АТО, які втратили функціональні можливості кінцівок, і для сімей загиблих, також діють програми, пов’язані з професійною адаптацією учасників АТО, – говорить головний спеціаліст сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Харківській області Юрій Корсунов. – Підсумовуючи спільну роботу облдержадміністрації з громадськими організаціями, враховуючи особливості нашого регіону і, головне, – реальний результат, ми вирішили нагородити грамотою Ігоря Райніна за ці значні досягнення. Нехай його робота буде прикладом для керівників інших областей України”. зустрічДокладніше – на сайті Харківської ОДА