Ветерани будуть залучені на всіх позиціях і етапах «Ігор Нескорених», мова не лише про учасників

Дата: 03.07.2019 Переглядів: 100

Міністерство у справах ветеранів підтримує ветеранів у будь-якій діяльності і напрямку, зокрема й ветеранський бізнес. На цьому наголосила заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк.

Одяг для тренувань та змагань, кейтеринг, устаткування – все що забезпечує та супроводжує всі етапи «Ігор Нескорених» може бути закупленим у ветеранів-підприємців. Якщо наші ветерани надають послуги, виробляють щось, що необхідно під час проведення будь-якого етапу тренувань, змагань, то відповідно саме в цих виробників ми будемо робити закупівлі», – зазначила заступниця Міністра.

З цього року всі закупівлі для «Ігор Нескорених» відбуватимуться максимально прозоро. На офіційному сайті «Invictus Games» вже з’явився розділ “Звіти 2019-2020”, який містить інформацію про надходження та витрати в межах організацій відбору, тренувань та участі української збірної. На переконання членів оргкомітету заходу, ветерани-підприємці здатні надавати якісні, по конкурентній ціні вироби та послуги. Крім того, в «Іграх Нескорених» братиме участь велика кількість ветеранів ще на етапі відбору кандидатів до команди. Представники Ради ветеранів, добровольчих формувань, чиї бійці захочуть долучитись до команди, члени Громадської ради, які також є учасниками бойових дій будуть максимально залучені в процес.

Інформує прес служба Мінветеранів