Ветерани МВС, Нацгвардії привітали дітей військовослужбовців зі святом

Дата: 01.06.2016 Переглядів: 208

У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини. З 27 вересня 1991 року для України набула чинності Конвенція Організації Об’єднаних Націй про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов’язана поважати та заохочувати права дітей.

Напередодні Дня захисту дітей  у частинах Північного ОТО Нацгвардії стало доброю традицією проведення святкових заходів для малечі. Цього разу за ініціативи Президії ради Асоціації ветеранів ВВ МВС України, НГУ, командування військової частини 3030 та за підтримки Головного управління НГУ на території військового містечка 3030 відбулися урочистості.

Новое изображение-10Розпочав захід зі звернення до присутніх заступник командувача НГУ по роботі з особовим складом генерал-майор Ярослав Сподар.  «День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей. Це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни», – зазначив у своїй промові Ярослав Сподар.

Новое изображение-11

Після чого заступник командувача разом з головою Президії ради Асоціації ветеранів ВВ МВС України та НГУ полковником у відставці Георгієм Федорчуком, головою ради ветеранів ГУ НГУ полковником у відставці Георгієм Даценко вручили малечі дитячі подарунки, надані Міжнародним благодійним фондом «Можливості».

Новое изображение-8Військовослужбовці батальйону спеціального призначення «Почесної варти» НГУ влаштували для малечі та їх батьків незабутнє шоу, виконавши унікальні стройові прийоми з карабінами. Фахівці кінологічної служби продемонстрували виступ своїх чотирилапих вихованців.

Новое изображение-3По завершенню урочистостей заступник командира частини  по роботі з особовим складом полковник Дмитро Серафіменко подякував ветеранам та командуванню Головного управління НГУ за турботу та увагу до дітей своїх підлеглих, запросивши  малечу до клубної автомашини  на перегляд мультфільмів.

Новое изображение-9