Ветерани-прикордонники передають досвід молоді

Дата: 20.03.2017 Переглядів: 102

17.03.2017 в м. Мукачеве відбулось виїзне засідання президії комітету Всеукраїнської організації ветеранів Державної прикордонної служби України.

Для проведення засідання в Мукачеве приїхали як представники керівництва Всеукраїнської організації, так і голови відокремлених підрозділів Західного регіонального управління, з Луцька, Львова, Чернівців, Мостиської, Чопу та з самого Мукачевого.

На засідання були запрошені представники взаємодіючих громадських організацій Закарпаття та Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Перед початком засідання учасники відвідали меморіал загиблим, де поклали квіти героям,  що загинули в зоні АТО та прикордонникам, що загинули при виконанні службового обов’язку.

Також ветерани відвідали Мукачівській ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, де відбулась зустріч з майбутніми захисниками країни, а також прикордонний пункт пропуску «Лужанка», де учасників зборів ознайомили з побутом та умовами служби воїнів- прикордонників.

На самому засіданні, що відбулось у приміщенні Мукачівського прикордонного загону, ветерани розглянули питання взаємодії ДПСУ з громадськими організаціями та інші. Співдоповідачами висвітлювались питання патріотичного виховання молоді та участь у ньому ветеранів прикордонників, історико-меморіальної роботи та прикладів героїчного минулого воїнів прикордонників.

За підсумками виїзного засідання президії комітету, учасниками було одноголосно прийнято рішення на подальше зміцнення Всеукраїнської  організації прикордонників, поповнення рядів новими членами, надання допомоги тяжкохворим та самотнім ветеранам, підвищення рівня соціального захисту членів організації, поглиблення взаємодії з органами ДПСУ та громадськими об’єднаннями.