Ветерани та молодь висадили дерева дружби

Дата: 24.05.2017 Переглядів: 236

Ветерани-комбатанти  Всеукраїнської Спілки ветеранів війни взяли участь у «Святі  висадження дерев дружби»  у Національному ботанічному саду НАН ім. М.М. Гришка .

Захід було організовано і проведено 19 травня 2017 року за ініціативи Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні, і приурочено до 127-ї річниці з дня народження першого Президента В’єтнаму Хо Ши Міна.

У заході взяли участь співробітники Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні, представники апарату військового аташе, а також народні депутати України,  ветерани Всеукраїнської Спілки ветеранів війни, які брали участь у війні у В’єтнамі та інших локальних війнах, в’єтнамські ветерани, які на сьогоднішній день проживають на території України, представники Товариства «Україна-В’єтнам», викладачі та учні спеціалізованої школи № 251 ім. Хо Ши Міна м. Києва, представники бізнесу та в’єтнамської діаспори з різних регіонів України, а також керівництво Національного ботанічного саду НАН ім. М. М. Гришка.

Виступаючи зі вступним словом Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні та Молдові пан Нгуен Мінь Чі наголосив, що Україну і В’єтнам історично пов’язують традиційно дружні відносини. 27 грудня 1991 року В’єтнам визнав нашу державу, а дипломатичні відносини між Україною та В’єтнамом було встановлено 23 січня 1992 року. У 1993 році розпочало свою діяльність Посольство СРВ в Україні. Пан Посол закликав кожного в’єтнамця, що проживає на території України, завжди наслідувати прикладу Хо Ши Міна, жити і працювати з усіх сил, вносити свій внесок у справу будівництва більш красивого, більш достойного В’єтнаму, як того завжди бажав Хо Ши Мін, а також кріпити дружбу між нашими народами.

У свою чергу, директор київської Спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 251 ім. Хо Ши Міна Лариса Шульга  зазначила, що 8 вересня 2011 року школа була нагороджена вищою нагородою СРВ – орденом Дружби. Від імені викладацького складу та учнів школи директор подякувала Послу за ту допомогу, яку надає Посольство школі і запевнила, що  надалі співробітництво буде продовжуватись на високому рівні.

Після закінчення урочистого відкриття заходу присутні висадили алею дерев, яка буде символізувати взаємну повагу, довіру і зміцнення культурних і національних традицій наших двох народів.

 

 

 

 

 

 

 

Свято в ботанічному саду пройшло на високому рівні та сприяло подальшому розвитку і зміцненню взаєморозуміння, укріпленню дружби і співробітництва між Україною та В’єтнамом.