Ветерани війни Миколаєва отримали надію

Дата: 29.03.2016 Переглядів: 116

25.03.2016 року, напередодні Дня визволення міста Миколаєва від фашистських окупантів, голова облдержадміністрації  Вадим Меріков, перший заступник голови облради Михайло Соколов і голова Миколаївської обласної організації ветеранів Микола Поротников підписали Меморандум.

Меморандум передбачає ряд дій, спрямованих на забезпечення гідного рівня життя ветеранів, створення умов для їх життєдіяльності і та поліпшення соціального захисту. Це і консультації з громадськими об’єднаннями ветеранів війни та праці з вирішення питань соціального захисту населення області, і вдосконалення  співпраці місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськими об’єднаннями, і забезпечення в межах компетенції вирішення питань соціального захисту ветеранів війни та моніторинг пропозицій, які подаються ветеранами війни і внесення їх на розгляд облдержадміністрації, обласної ради для підготовки відповідних рішень і доручень, і багато іншого.

Під час зустрічі з посадовцями ветерани військової служби, активісти ветеранського руху, ветерани праці отримали нагороди.

У заході взяв участь  завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Миколаївській області Валерій Комісаренко.