ВГО «Ветерани КВВМПУ» відзначили 50-річний ювілей рідного училища

Дата: 23.01.2017 Переглядів: 365

21 січня більше півтисячі військово-морських офіцерів і ті, хто вже відслужив, і ті, хто служить зараз в Збройних Силах та інших силових структурах України,  разом з гостями зібралися на київському Подолі, щоб відзначити 50-річний ювілей від дня створення Київського вищого військово-морського училища.

Організатором Зборів виступила ВГО «Ветерани КВВМПУ», яку очолює  капітан 1 рангу у відставці Б. І. Савін.

Учасники Зборів вшанували хвилиною мовчання пам’ять своїх командирів, вихователів, викладачів та своїх друзів, які не дожили до ювілею, поклали своє життя у війнах та військових конфліктах за мирне небо для Батьківщини.

Від імені Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  військових моряків – вихователів тепло привітав директор департаменту Служби С. В. Лапа, який вручив активістам організації грамоти та подяки.

Організатори Зборів випустили до заходу ювілейну медаль, яку підписав почесний голова Оргкомітету, начальник училища в період з 1986 по 1993 роки контр-адмірал О. М. Коровін.

Велику популярність серед учасників заходу відразу набула щойно видана головою Харківського відокремленого підрозділу ВГО капітаном 1 рангу Г. І. Олійником книга «Дорога на флот».

Овацією зустріли учасники Зборів вітання члена організації, підводника – чорноморця часів Другої Світової війни В. С. Клюя.

Наразі ВГО «Ветерани КВВМПУ» розпочала підготовку до чергового засідання великих Зборів на День училища, які вже традиційно відбудеться у першу суботу липня місяця.