Відкриття четвертого сезону змагань на Кубок Героїв АТО

Дата: 20.03.2018 Переглядів: 166

Федерація футболу України учасників АТО (далі – ФФУ АТО) набула певного досвіду з організації та проведення змагань з футболу серед учасників АТО у сезонах 2015, 2016 та 2017 років, основною метою яких є морально-психологічна, фізична реабілітація та адаптація бійців АТО до оточуючого суспільного середовища.

У результаті практичної реалізації ідеї проведення таких змагань у сезонах 2015-2017 років ФФУ АТО отримує широку підтримку від силових структур України, підрозділів та військових частин, що беруть участь у боях з російським агресором на Сході України.

Наразі ФФУ АТО веде планомірну підготовку до відкриття першого кола четвертого сезону всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО 2018 року змаганнями з футболу, де візьмуть участь вже 56 команд сектору безпеки та оборони у тридцяти восьми містах України. А це більше півтори тисячі учасників бойових дій, які проходять психологічну та фізкультурно-спортивну реабілітацію.

Урочисте відкриття  першого кола четвертого сезону всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО  відбудеться о 10.00 годині 31 березня 2018 року за адресою: Київська область, м. Вишневе, стадіон КП СК “Вишневе”.