Військові капелани Івано-Франківщини об’єднуються

Дата: 13.02.2017 Переглядів: 101

У м. Коломия Івано-Франківської області відбулися урочисті заходи з нагоди створення ГО «Військові капелани», що об’єднала в своїх рядах священнослужителів, які неодноразово побували в зоні АТО і своїм служінням допомагали нашим військовослужбовцям з честю та гідністю виконувати  нелегку місію – захищати нашу рідну Україну.

На свято були запрошені представники влади, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Володимир Веркалець, громадські активісти та ветерани АТО.

Під час виступу Володимир Веркалець привітав капеланів з об’єднанням в громадську організацію, запросив їх до великої сім’ї ветеранських організацій Прикарпаття  з метою спільних дій по підтримці воїнів, які в даний час ще воюють на східних кордонах України, та надання всебічної допомоги ветеранам, які вже повернулись  з війни і потребують духовної та психологічної  підтримки.

Після виступу Володимир Веркалець та голова ГО «Народна Рада Прикарпаття» вручили кожному капелану відзнаку «За милосердя та жертовність».