Військово-патріотичне виховання має бути спрямовано на підготовку майбутніх захисників україни

Дата: 12.02.2018 Переглядів: 112

Такою була головна думка усіх виступаючих на семінарі з вчителями  навчального предмету «Захист Вітчизни», який відбувся 8 лютого 2018 року у актовому залі середньої школи  № 15 у м. Івано-Франківськ за участі вчителів з різних міст області.

Модератором семінару був методист із захисту Вітчизни відділу військово-патріотичного виховання лабораторії національного виховання Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Іван Лазор.

Про необхідність більш дієвої співпраці з навчальними закладами, залучення молоді до заходів, які проводять громадські організації учасників АТО, говорили головний спеціаліст Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Володимир Веркалець та учасник бойових дій, голова  громадської організації  “Вільному Воля” Ігор Синяк.

Грамотою військового комісара Івано-Франківського обласного військового комісаріату за високий професіоналізм, значний особистий внесок у навчання та виховання майбутніх захисників України були нагороджені викладачі навчального предмету «Захист Вітчизни».