Військово-патріотичне виховання молоді в Іванкові

Дата: 25.05.2017 Переглядів: 112

25 травня було проведено навчання в напрямку військово-патріотичного виховання в Мусійківській загальноосвітній школі Іванківського району.

Психолог центру соціально-психологічної реабілітації   м. Іванків  І. Превор провела групову роботу «Формування емоційної стійкості в умовах екстремальних ситуацій».

Члени Іванківського осередку ГО «Моноліт» відпрацьовували техніки фізичної підготовки, ознайомили з принципом роботи автомата Калашникова, з технікою володіння зброєю в бойовій обстановці та  наданням першої долікарської допомоги в бою. Навчання, яке проводили  члени  ГО «Моноліт» з учнями  старших класів Іванківських шкіл № 1 та № 2, відбувалося за  принципом «рівний-рівному».

Заняття проводилися з військовим вишколом і дисципліною, але разом з тим, легко і цікаво. Змагання на витривалість мали заохочення – запрошення на вишкіл членів ГО «Моноліт», який має відбутися на початку червня.

Школярі ніби заряджалися принципами та ідеями, що доносили до них однолітки з Моноліту. Вірність, згуртованість, суверенність, чесність, єдність – це те, що налаштовує на взаємодію.

Серед учасників заходу були діти із сімей учасників АТО, всього –  41 особа.