Воїни АТО: «Ми не цураємось допомоги, котру надають нам від щирого серця»

Дата: 23.11.2017 Переглядів: 71

21 листопада фахівцем із соціальної роботи Вікторією Обиход  Центру соціально – психологічної реабілітації населення в місті Коростені, який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, відбувся масовий захід «Соціальний захист учасників АТО», на якому були присутні і члени сімей учасників АТО.

Всі, хто приєднався до заходу, мали змогу дискутувати на тему соціального захисту воїнів. Присутні отримали інформацію про установи, котрі можуть надати допомогу соціального, психологічного та юридичного направлення безкоштовно.

Цього ж дня, в приміщенні Палацу культури ім. Т. Г. Шевченка в місті Коростені о 18:00 відбувся спільний захід з благодійниками Церкви Нового покоління, котрі надали інформацію про свою волонтерську діяльність та допомогу  для учасників АТО та членів їх сімей. Кожна сім’я, яка була присутня на заході, отримали в подарунок продуктовий набір та мали змогу взяти необхідний одяг. У заході взяли участь і учасники АТО з групи «Гуртом легше».

Воїни наголошують: «Ми не цураємось допомоги, котру надають нам від щирого серця та з любов’ю!».

Про захід інформує фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ЦСПР Любов Паламарчук