Волонтерів Київщини нагороджено відзнакою Президента України

Дата: 18.10.2018 Переглядів: 94

Представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Київській області 12 жовтня взяли участь у церемонії нагородження українських волонтерів з нагоди відзначення Дня захисника України, яке відбулось у приміщенні Київської обласної державної адміністрації.

В урочистій обстановці губернатор Київщини вручив відзнаку Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції” 57 кращим волонтерам області, відзначивши їх допомогу українським військовим у захисті територіальної цілісності України.

Із самого початку бойових дій наші солдати на кожному кроці відчувають їхню  доброту, безкорисливість, сміливість. Їх вчинки – це приклад того, що об’єднавши зусилля, можна здолати будь-які перешкоди, що найважливішим для кожного мають бути саме людські цінності: життя, свобода, доброта до ближнього. Про це було наголошено під час нагородження.

У свою чергу, волонтери, приймаючи нагороди, говорили про те, що їхня щоденна праця, як і тисяч небайдужих людей  не є такою, що має возводитись у ранг подвигу. Вони роблять свою справу за покликом серця.