Всеукраїнська школа самодопомоги: учасники шліфують перший досвід

Дата: 21.04.2016 Переглядів: 179

Розпочалася 2-а сесія п’ятої Всеукраїнської  школи самодопомоги, організована Бородянським центром СПР під егідою Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та за підтримки Ресурсного Центру ГУРТ.

На неї учасники повернулися, аби продовжити цільове навчання та поділитися із колегами своїм  першим досвідом створення на місцях груп самодопомоги (ГСД).

фото 2Спільна «робота над помилками» та подальший комплекс тренінгового навчання допоможуть їм у своїх областях використати повною мірою переваги цієї нової суспільної методики для надання соціально-психологічної допомоги учасникам АТО, членам їх родин, вимушеним переселенцям та постраждалим громадам.

Практика – найкращий помічник у навчанні: перше засідання ГСД на другій сесії Школи самодопомоги проводить Володимир ШАМРАЙ, в.о. завідувача Сектором у Львівській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

фото 3Про те, з якими перешкодами доводиться мати справу, організовуючи ГСД у громаді, яка знаходиться у зоні впливу воєнного конфлікту, розповів колегам підприємець і волонтер із Авдіївки Донецької області Андрій СКОРОБОГАТЬКО.

фото 4Допомогти собі і побратимам має за мету учасник АТО із  Житомирщини, залучившись до навчання у Всеукраїнській Школі самодопомоги. “Гуртом легше” – цей девіз став одночасно й іменем групи самодопомоги, до якої Ігор БІЛОШИЦЬКИЙ запросив своїх бойових друзів.

фото 5Вибір спеціалізації “психологічна реабілітація військових” за молодого фахівця зробила доля, коли надала Тетяні РОМАНЕНКО можливість працювати психологом у Полтавському госпіталі ветеранів війни. На Всеукраїнську Школу самодопомоги до Бородянки дівчина приїхала, аби отримати до особистої професійної скарбнички новий перспективний інструмент допомоги своїм пацієнтам – учасникам бойових дій.