Всеукраїнський адаптивно-рекреаційний захід для учасників АТО

Дата: 09.06.2016 Переглядів: 193

Громадська спілка “Вища координаційна рада у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції” з 22.05.2016 по 31.05.2016 року в готелі “Вілла Баст” м. Берегово Закарпатської області провела Всеукраїнський адаптивно-рекреаційний захід для воїнів, учасників АТО, що мали поранення.

велопробегПід час заходу з учасниками АТО проводились активні заняття у вигляді спортивних змагань, зокрема, з тенісу, більярду, боулінгу, рибної ловлі тощо. Також хлопці відвідали різноманітні мальовничі куточки Карпат, де під час активного відпочинку відпрацьовувались методики рекреаційної адаптації. Крім того, з учасниками заходу проводились психологічні тренінги, як групові, так і індивідуальні. У рамках всеукраїнського велодня за підтримки  Берегівської міської ради та громадського об’єднання “Біціглі” було проведено традиційний велопробіг сполученням Берегово (вул. Сечені) — Дийда — Берегово, у якому взяли участь 4 особи. Крім того, 2-3 години кожного дня воїни мали можливість безкоштовно відвідувати цілющі термальні джерела “Закарпаття”, “Жайворонок” та “Косино” на вибір.

на рыбалкеУчасники заходу взяли участь у покладанні вінків до меморіалу загиблих героїв АТО у м. Берегово.

возложение3Проведений захід мав гарні відгуки всіх учасників, отже була досягнута головна мета – воїни отримали психологічну допомогу, пройшли дієвий курс реабілітації. Захід забезпечив учасникам покращення свого самопочуття, зменшення нервової напруги, збільшив бажання до активного життя у суспільстві.

Довідково: Представник Громадської спілки “Вища координаційна рада у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції” входить до складу Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.