Вшанували «Побратимів»

Дата: 16.02.2017 Переглядів: 182

15 лютого 2017 р. виповнилось 28 років з дня виведення обмеженого контингенту радянських військ з території Республіки Афганістан. Близько трьох сотень ветеранів Київського гарнізону колишніх внутрішніх військ та Національної гвардії України брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан та миротворчих місіях у різних куточках нашої планети.

Урочисті заходи із вшанування учасників бойових дій на території інших держав пройшли у розташуванні столичної  27 окремої бригади Національної гвардії України. Стало вже доброю ветеранською традицією у цей день покладати квіти до пам’ятної дошки військовослужбовцям, які брали участь у бойових діях на території інших держав та пам’ятника загиблим у АТО воїнам бригади.

Заступник Командувача НГУ по роботі з особовим складом Я.Б.Спатар у своїй промові привітав ветеранів – учасників бойових дій з пам’ятним днем, побажав міцного здоров’я і довголіття та висловив надію на найшвидше закінчення АТО на сході України і повернення підрозділів Національної гвардії України до місць постійної дислокації.

 

Зі словами вдячності до тих, хто пройшов пекельними дорогами Афганістану та виконував миротворчу місію в інших країнах, а також шани по загиблих побратимах до присутніх звернувся кавалер бойових орденів, Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції А. В. Дерев’янко.

Урочистим маршем підрозділи Національної гвардії України віддали шану сивочолим ветеранам воєн та військових конфліктів.

Потім було вручення  відзнак та Почесних грамот ветеранам. Командування НГУ високо цінить практичну допомогу, яку надає афгано – чорнобильське братство «Побратими» та ветерани ВВ МВС України та НГУ у вихованні воїнів-правоохоронців на кращих традиціях української держави. Голова афгано-чорнобильського братства «Побратими» В.А. Пономаренко відзначив найбільш активних членів організації та подякував за плідну співпрацю. Запрошений почесний гість урочистих заходів – голова Всеукраїнської організації інвалідів Збройних Сил, учасників бойових дій та АТО Маматов О. Л. нагородив орденами та Почесними грамотами організації активних членів афгано-чорнобильського братства «Побратими».

Після закінчення офіційної частини державний академічний ансамбль НГУ та аматори – учасники бойових дій у Республіці Афганістан Грабовський М.С. та Буковський С. В. подарували глядачам незабутній концерт із виконанням відомих пісень на «афганську» тематику. Заходи традіційно  завершились  обідом у солдатській їдальні.

 

 

 

 

 

 

 

Ветерани щиро подякували  командуванню Національної гвардії України та Асоціації ветеранів ВВ та НГУ, афгано-чорнобильському братству «Побратими» за прекрасно організований та проведений святковий день!

 

Інформує Є. Шваб (фото автора)