Вшанування пам’яті героїчних захисників Брестської фортеці

Дата: 24.06.2016 Переглядів: 121

На запрошення білоруських ветеранів та відповідно до плану роботи Всеукраїнської Спілки ветеранів війни делегація українських ветеранів – комбатантів в період з 21 по 23 червня відвідала м. Брест (Республіка Білорусь).

Ветерани взяли участь в мітингу-реквіємі та інших меморіальних заходах у Брестській  фортеці 22 червня 2016 року, присвячених 75-річчю героїчної оборони фортеці.

IMG_0079 аУ складі делегації 20 представників організацій ветеранів війни Спілки з Києва, Харкова, Житомира, Білої Церкви, Охтирки. Очолював її перший заступник Голови ВСВВ Віктор Шамрай, який є представником Спілки у Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Від імені українських ветеранів війни до меморіалу захисникам фортеці були покладені квіти.

IMG_0689 аУ другій половині дня 22 червня у приміщенні Адміністрації Московського району м. Бреста відбулася зустріч і обмін досвідом роботи української делегації з активом ветеранських організацій м. Бреста.

Поїздка українських ветеранів до Бреста засвідчила їх вірність традиціям фронтового братерства і сприяла подальшому розвитку міжнародного ветеранського руху.