Виїзна робота фахівців Іванківського ЦСПР по роботі з учасниками АТО в Національній гвардії

Дата: 07.12.2015 Переглядів: 308

04 грудня група фахівців Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (психологи, фахівець із зв’язків з громадськістю) відвідала Навчальний центр Національної гвардії у с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

IMG_6567Військовослужбовців було поінформовано про роботу Іванківського ЦСПР за напрямками допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, бійці отримали друковану продукцію Центру, буклети по темі зустрічі та газету “Голос довіри”.

IMG_6561-1Практичний психолог Превор І. В. провела анкетування за шкалою самооцінки симптомів ПТСР для військовослужбовців та тренінг “Індивідуальний психофізичний тренінг”, а практичний психолог Гаркуша О.В. провела з бійцями тренінг “Психогігієна як запорука ефективної роботи військовослужбовців”.

Фахівці Центру налагодили контакти із заступником командира частини з виховної роботи Крицьким П. М. та психологом частини Приходько Л. О., домовившись про подальшу співпрацю.

Про це повідомляє фахівець із зв’язків з громадськістю
та пресою Осипенко А. В.