Виїзна робота фахівців ЦСПР м. Коростень

Дата: 16.06.2017 Переглядів: 129

15 червня 2017 року спеціалісти  Центру соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень, що знаходиться у сфері управління Служби,  знову на виїзді. На цей раз,  спеціалістами Центру організовано круглий стіл з учасниками антитерористичної операції та бойових дій у сільській раді с. Васьковичі Коростенського району Житомирської області, де присутніх ознайомили з Всеукраїнськими, регіональними, місцевими та міжнародними програмами та проектами, які спрямовані на соціальний захист демобілізованих бійців.

До уваги присутніх була надана інформація про послуги ЦСПР: соціальну, психологічну, інформаційну, навчально-просвітницьку допомогу, яка надається всім цільовим категоріям, в першу чергу,  учасникам  АТО.

Зустріч відбувалася у дружній, невимушеній обстановці, присутні задавали багато запитань, які наболіли, і на які вони поки-що не знайшли відповідей. Прийняті до уваги побажання від демобілізованих бійців обов’язково знайдуть позитивні рішення найближчим часом. А фахівці Центру докладуть до цього максимум зусиль.

Наприкінці зустрічі були розповсюджені інформаційні буклети, брошури, візитівки, які більш детально поінформують воїнів про діючі програми та проекти.

Віра Гис-провідний фахівець із соціальної роботи  ЦСПР