Виконати усі зобов’язання влади перед учасниками АТО

Дата: 10.11.2017 Переглядів: 76

Про це йшла мова на нараді з питань роботи центрів допомоги учасникам АТО, що відбулась  9 листопада в Івано-Франківській  облдержадміністрації за участю її голови Олега Гончарука.

Задля вирішення актуальних питань соціальної, медичної та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, підтримки їхніх сімей зібралися на робочу зустріч заступники голови ОДА, керівники профільних департаментів та управлінь, голови райдержадміністрацій, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області, керівники районних центрів допомоги учасникам АТО, представники волонтерських і громадських організацій відповідного спрямування.

Голова облдержадміністрації окреслив мету зустрічі як обмін думками та напрацювання завдань і пропозицій, які дозволять виконати усі зобов’язання влади перед учасниками АТО.

Керівник обласного Центру допомоги учасникам АТО, який функціонує при облдержадміністрації, Наталія Сербин відзначила, що за два роки роботи центру вдалося зробити чимало. За її словами, в області діє якісна програма соціального захисту, водночас є проблеми, зумовлені наслідками війни, а їх потрібно вирішувати роками.

На зустрічі також було представлено нового керівника обласного Центру допомоги учасникам АТО, учасника бойових дій на сході України Андрія Демиденка, який поділився власним баченням подальшої діяльності центру.

Перед  присутніми виступив представник Служби  в Івано-Франківській області Володимир Веркалець,  ознайомив з програмами, фінансування яких здійснюється з державного бюджета та стан їх виконання на 01.11.2017 р. та попросив сприяння в освоєнні всіх коштів, які надійшли в Івано-Франківську область для оздоровлення учасників бойових дій.