Випускники Військової академії отримали напуття від учасників АТО

Дата: 27.03.2017 Переглядів: 301

25 березня 2017 року у Військовій академії (м.Одеса)  відбулася урочиста церемонія дострокового випуску молодих офіцерів. Понад вісімдесят випускників вишу отримали дипломи та поповнили лави офіцерського корпусу Збройних Сил України.

Серед цьогорічних випускників Військової академії 20 отримали спеціальне звання «Інструктор з повітрянодесантної підготовки», 4 пройшли успішне навчання в Центрі НАТО у ФРН, у Військовій академії Сан-Сір у Франції, а також у Королівській Військовій академії Сухопутних військ Великої Британії.

Захід розпочався із церемонії винесення Бойового Прапору закладу та вшанування хвилиною мовчання пам’яті полеглих героїв, які загинули під час виконання бойових завдань у районі проведення антитерористичної операції.

Підготовлених у цьому військовому міжвидовому навчальному закладі офіцерів із успішним завершенням навчання привітали начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк, командувач Військово-Морських Сил віце-адмірал  Ігор Воронченко, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук, керівництво місцевих органів влади, територіальних командувань та управлінь правоохоронних органів, представники ветеранських організацій та громадськості міста, військовослужбовці-учасники антитерористичної операції, представники духовенства тощо.

Випускники академії склали присягу вірності Кодексу честі офіцера Збройних Сил України, який зачитав цьогорічний золотий медаліст лейтенант Дмитро Стеха.

На завершення церемонії випуску уже офіцери Українського війська попрощалися з Бойовим прапором Військової академії та востаннє у складі навчальних підрозділів пройшли урочистим маршем. Оркестр навчального закладу разом з юними вихованцями творчого колективу виконав для гостей свята пісенно-стройову композицію, молодих офіцерів привітали рідні та близькі, викладачі та військові наставники.

Напередодні, 24 березня випускники Військової академії на площі 10 квітня, біля Меморіалу “Крила Перемоги”, отримали лейтенантські погони та традиційно поклали квіти і вшанували пам’ять визволителів Одеси від фашистських загарбників.

Дивиться фоторепортаж заходу.