Виставка світлин учасників АТО “Переможці” приїхала до Харкова

Дата: 21.04.2016 Переглядів: 510

9 квітня 2016 року на 2 поверсі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенка відкрилася фотовиставка “Переможці”, присвячена воїнам АТО та волонтерам, які втратили кінцівки під час військових дій у зоні АТО.

Новое изображение-2Персонажами виставки стали справжні незламні духом бійці – 17 воїнів-патріотів та одна волонтерка. У відкритті виставки приймали безпосередню участь і герої світлин – десантники Юрій Веселовський, Влад Кузнєцов, “кіборг” Вадим Довгорук, заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк та в.о. керівника Харківського територіального відділення Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Юрій Корсунов.

Виставка “Переможці” в Харкові організована ГО “Лінія згоди” за підтримки Харківської ОДА. Партнерами проекту виступили телеканал “1 + 1”, ведуча якого Соломія Вітвіцька була модератором відкриття виставки. Ще один партнер проекту, журнал “VIVA! ” підготував спецвипуск “Переможці” з історіями героїв. Кошти від продажу спецвипуску в рамках виставки підуть на розвиток протезування в Україні.

Новое изображение-3Раніше виставка побувала в Києві, Торонто і Дніпропетровську. У 2016 році фотографії будуть показані також в містах нашої країни, Канади і США.

Виставка працюватиме в приміщенні ХНАТОБу ім. М. В. Лисенка до 30 квітня. Її можна відвідати з 14:00 до 17:00 в будні дні та з 11:00 до 17:00 – у вихідні. Вхід вільний.