Як запобігти психологічному травматизму

Дата: 08.11.2017 Переглядів: 100

7 листопада у приміщенні Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання за круглим столом на тему: «Травмотерапія – свобода від психологічних наслідків війни».

Про це інформує представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО в Чернігівській області Оксана Петренко.

Організаторами заходу виступили громадська організація «Мир Дому Вашому» та Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час засідання круглого столу порушувались питання актуалізації психотерапевтичної допомоги, відповідальності людей за власне психологічне здоров’я та небезпека ігнорування психологічного травматизму. Особлива увага була приділена  питанню професійної допомоги людям, які постраждали в ході військового конфлікту.

Учасниками засідання стали фахівці районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівці відповідного профілю об’єднаних територіальних громад, ГО «Психологічна кризова служба», ГО «MART», Департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації.

Круглий стіл відбувся в рамках субгрантового проекту «Травмотерапія – шлях до повноцінного життя», що проходить в рамках міжнародного проекту «Подолаємо наслідки війни разом», який реалізовується DRA спільно з громадським об’єднанням «Країна вільних людей» при фінансовій підтримці МЗС Німеччини.