Ювілейні Збори Асоціації ветеранів-підводників

Дата: 19.09.2016 Переглядів: 111

Напередодні 227-ї річниці славного міста  Миколаєва, що відмічалась 10 вересня, ветерани-підводники зібралися на 10-ті щорічні Збори Асоціації.

uchasnyky-zborivПонад 60 осіб з усіх регіонів України приїхали для обговорення нагальних питань ветеранського руху на сучасному етапі.

Урочисту церемонію на території музею судобудівництва та флоту відкрив Голова Всеукраїнської Асоціації ветеранів – підводників Сергій Шабовта доповіддю «Перспективи та пріоритети ветеранського руху підводників на сучасному етапі розвитку держави».

За активну роботу по військово-патріотичному вихованню та вагомий внесок у зміцнення ветеранського руху вісім найбільш активних членів Асоціації були нагороджені грамотами Державної служби України  у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, чотирнадцять – грамотами Асоціації.

shabovta

Михайло Гаптенко урочисто вручив Голові Асоціації Сергію Шабовті пам’ятну медаль, передану підводникам України учасниками та організаторами 53-го Міжнародного конгресу ветеранів – підводників, що проходив в цьому році в м. Пулі ( Хорватія), і поінформував про його роботу.

З цікавою та змістовною доповіддю на тему: «Миколаїв – місто флотської слави» виступив член Ради Асоціації Віктор Шмаков.

Пам’ять десантників вшановано покладанням вінків та хвилиною мовчання.

На  шляху  до  Києва  делегація  Києва  та  Київської  області вшанувала пам’ять героїчних захисників Одеси та Миколаївщини  в роки  Другої  світової війни.