З “Пам’яткою учасників АТО” ознайомили атовців Харківщини

Дата: 23.12.2016 Переглядів: 202

22 грудня 2016 року в інформаційному агентстві “STATUS QUO” (м. Харків , вул. Сумська,39) за участю заступника начальника Східного регіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Юрія Корсунова відбулася прес-конференція з приводу презентації розробленого громадським об’єднанням “Юридична Сотня” інформаційного посібника про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО “Пам’ятка учасника АТО”.

“Інформаційна брошура розроблена юристами-волонтерами спільно з фахівцями Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та Генерального Штабу Збройних Сил України,” – сказав Юрій Корсунов у вступному слові.

Він подякував всім причетним відомствам  і громадським організаціям за видання такого необхідного для всіх військовослужбовців і ветеранів АТО посібника і виказав сподівання, що книжка стане в нагоді  кожному учаснику АТО у питаннях отримання гарантованих державою пільг. “Покрокові інструкції допомагають і ветеранам, і військовослужбовцям, і членам їх родин не лише дізнатися про власні права, але й добитися їх реалізації та захисту,” – додав Ю. Корсунов.

Він також звернув увагу присутніх на те, що у посібнику є необхідні зразки заяв та форми документів, які можуть використовуватись при складанні звернень до державних органів. Юрій Корсунов зауважив, що текст Пам’ятки в електронному вигляді постійно  є на сайті Державної служби та Юридичної Сотні.

До презентації Пам’ятки долучилися Артем Донець, представник ГО «Юридична Сотня», Микола Сапелкін, представник «Центру допомоги учасникам АТО», Олександр Сергієв, голова Харківської обласної ГО «Спілка ветеранів АТО».

Дивиться відеорепортаж прес-конференції на сайті агентства.