З учасниками АТО Коростенщини провели семінар на правову тематику

Дата: 22.02.2017 Переглядів: 139

21 лютого 2017 року в Центрі зайнятості м. Коростень відбувся семінар з учасниками АТО на тему: «Правовий захист учасників АТО», який проводився спільно з юристом вторинної правової допомоги, юрисконсультом Ольгою Вигівською та фахівцем із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Любов’ю Паламарчук, які працюють в Центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що знаходиться в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

На семінарі були присутні 23 демобілізованих воїнів з міста Коростень та Коростенського району. Хлопці уважно слухали юристів, що розповідали про  послуги, які вони можуть надати учасникам АТО у вирішенні їхніх проблем. Ольга Вигівська детально поінформувала про пільги учасників АТО. Як виявилось, досить велика кількість з присутніх не знають, де вони можуть отримати консультацію та відповіді на свої питання. Були обговорені та роз’яснені питання щодо санаторно-курортного лікування, проблем пенсійного забезпечення, поновлення втрачених документів, працевлаштування учасників АТО та інвалідів війни. Деякі з питань були записані і в телефонному режимі, протягом та після семінару воїнам була надана вичерпна відповідь, по закінченню якого хлопці ще отримали  інформаційно-правову консультацію.

Семінар пройшов в динамічному та піднесеному настрої, воїни брали активну участь в обговоренні актуальних питань. Воїни були дуже вдячні за надану інформацію. Що може бути кращою оцінкою роботи!

Того ж дня, до  Центру СПР звернувся учасник АТО, який був з присутній на семінарі. Разом зі спеціалістом Віктору  було підібрано дві вакансії по працевлаштуванню. Він відвідав масажне крісло, висловив занепокоєння, що його хвора дружина не може отримувати таку послугу. Хлопець також отримав консультацію по вивченню англійської мови у фахівця.

Центр соціально-психологічної реабілітації міста Коростень запрошує  учасників бойових дій відвідати установу, і жодна з Ваших проблем не залишиться поза увагою  фахівців!

Передає фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук