«З Україною в серці»: школярі – воїнам АТО

Дата: 09.03.2017 Переглядів: 255

Наприкінці лютого 2017 року, до 3-ї  річниці трагічних подій на Майдані Незалежності, в Підзахаричівському навчальному закладі  (Чернівецька область) проведено свято-зустріч «З Україною в серці», яке підготували учні п’ятого класу (класний керівник Татарин Г.В.) та сьомого класу  (класний керівник Холеван Л.М.), педагог-організатор Семенюк М.М., музичний керівник  Матейчук О. В.

Присутні щиро зустріли Нагорняка Я. Т., учасника АТО, начальника  Західного  міжрегіонального   відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Плиску П. Т., учасника АТО, старшого сержанта міліції,  Красняна В. І., керівника центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям при Чернівецькій ОДА, радника голови ОДА, Народного Героя України, Вишневського М. Ф., учасника  АТО, радника Чернівецького  міського голови, Шпинтюка І. В., розвідника, учасника бойових дій в Афганістані, матерів випускників закладу.

Заздалегідь  учні малювали малюнки «Це край, де я родився і живу», а на звороті писали щирі рядки побажань воїнам АТО, які вручили почесним гостям і попросили передати захисникам на передову. Під час зустрічі учні представили літературно-музичну композицію про красу і велич рідної України, співали пісні, танцювали українські народні танці. Це були щирі, пристрасні поетичні та прозові рядки – зізнання в любові до України, яку учні назвали  «Вкраїною – зіркою, Вкраїною – царицею, Вкраїною – красунею, Вкраїною – богинею». Звучали палкі, сповнені болю рядки про Небесну Сотню, що пішла у вічність. Пам’ять за загиблими  вшанували хвилиною мовчання. Знову лунали слова про те, що сьогодні гинуть кращі сини України.

До слова були запрошені гості – учасники АТО, колишні учні навчального закладу, які поділилися з присутніми на святі вчителями, учнями, батьками своїми думками про ситуацію на Україні. Для колишніх учнів закладу, звучала авторська поезія «З Україною в серці» (автор Татарин Г.В.).

Дійство продовжувалося. Звучав Гімн  України. Учні виходили на сцену та   щиро запевняли всіх присутніх в тому, що своїми знаннями, пізніше – працею, будуть гідними синами Батьківщини, будуть берегти її волю і незалежність.