Захисники країни повернулись з реабілітації у Болгарії

Дата: 24.09.2018 Переглядів: 94

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції продовжує реалізацію проекту реабілітації поранених учасників АТО в Болгарії за підтримки НАТО.

Слід підкреслити, що трастовим фондом НАТО з медичної реабілітації не лише покриваються усі фінансові витрати проекту, але й забезпечується висока ефективність медичної підтримки українських ветеранів.

22 вересня  із Софії до Києва повернулась чергова група бійців. За їх свідченнями, така підтримка з болгарської сторони дозволяє не лише стабілізувати свій фізичний стан, але й відчути тепло болгарської землі й доброту братньої спільноти.

За два тижні перебування в реабілітаційному центрі Міноборони Болгарії (“Калероя”, м. Хісаря) кожен з українців за індивідуальною програмою отримав висококваліфіковані медичні послуги, завдяки яким усі учасники проекту “зарядилися” щонайменше на півроку.

Переважна більшість ветеранів вперше виїжджала за межі своєї малої батьківщини, але ця подорож стала для кожного приємною пригодою, яку кожен бажає повторити.

Окремі подяки від бійців спрямовані представникам Посольства України в Болгарії та української діаспори, які своєю підтримкою дозволяють знизити організаційні та, насамперед, психологічні навантаження, пов’язані з перебуванням за кордоном.

Крім представників Служби до організації зустрічі бійців у Міжнародному аеропорту “Бориспіль” долучився Олександр Маматов, який на постійній основі активно підтримує цей проект від Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій.