ЗАХИСТ І ДОПОМОГА – КРЕДО РОДИНИ УЧАСНИКА АТО

Дата: 26.06.2019 Переглядів: 151

Про мужність та людяність

Ще  зовсім мало часу минуло відтоді, як Михайло повернувся додому з передових рубежів захисту свободи нашої держави. Турбота про молоду родину, двоє діток і відсутність житла не вибили з колеї цілеспрямованого мужнього чоловіка, який гартував свій характер та силу, виконуючи святий обов’язок.

Отримуючи підтримку та професійну допомогу у Бородянському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, Михайло швидко став волонтером, відкриваючи дорогу побратимам для отримання ними професійної юридичної, психологічної, соціальної допомоги.

А цього разу Михайло з родиною відвідали Бородянський центр з приємною гуманітарною місією – передати чудовий універсальний дитячий візочок тим, кому він потрібніший.

“Наша родина знає, які непрості часи переживає молодь, коли народжується дитинка. Часто бракує можливостей на найнеобхідніше. Нам допомагали, тож і ми хочемо допомогти. Знаємо, що ЦСПР активно підтримує родини учасників АТО, тому просимо передати і від нас цей чудовий дитячий візочок родині учасника АТО, котра потребуватиме такої допомоги. Нехай дитинка зростає здоровою, а родина побратима відчує нашу підтримку”, – висловилась сімя ветерана.