Запорізька область готується відзначити День українського добровольця

Дата: 13.03.2018 Переглядів: 165

14 березня 2018 року у найбільших містах Запорізької області відбудуться урочистості із вшанування перших добровольців визвольної російсько-української війни, в яких участь візьмуть представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Тімур Книш і Костянтин Денисов.

Про заходи у Запоріжжі та саму історію свята в ефірі телеканалу ТВ-5 розповів Тімур Книш, який сам 25 місяців добровольцем перебував у складі батальйону «Донбас».

Він зазначив, що в обласному центрі урочистості триватимуть два дні – 14 і 17 березня (афіша), під час яких заплановано покладання квітів, молебень за українське військо, хода добровольців, концерт творчих колективів, нагородження ветеранського активу. Ініціатором виступає створена нещодавно Запорізька міська організація ветеранів АТО, що об’єднала найбільші ветеранські рухи міста.

У заходах по місту Бердянськ, разом з місцевою владою, громадськістю, ветеранським активом 14 березня  участь візьме Костянтин Денисов. Зокрема, заплановано урочисті збори в центральній міській бібліотеці, а також концерт дитячо-юнацьких творчих колективів.

Слід зазначити, що територіальний підрозділ Служби активно взаємодіє з органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями ветеранів війни та волонтерів у питаннях захисту та представництва інтересів учасників бойових дій, підготовки до відзначення святкових і пам’ятних дат, меморіальної роботи, формування шанобливого ставлення до різних поколінь борців за волю України.

Дивиться також сторінку територіального органу у мережі Facebook