Заслужені нагороди учасникам АТО вручив Голова Служби А. Дерев’янко

Дата: 06.03.2017 Переглядів: 504

3 березня у стінах Броварської міської адміністрації Державна служба України у справах ветеранів війни та антитерористичних операцій провела нагородження військовослужбовців, які брали участь у захисті незалежності та територіальної цілісності України.

Традиційно урочистості почалися державним гімном та вступними словами. У своєму вітальному слові Голова Служби Артур Дерев’янко подякував воїнам за їх мужність та героїзм, проявлені у боротьбі з ворогом, побажав всім міцного здоров’я та мирного неба. Потім він вручив учасникам АТО заслужені нагороди.

У ході заходу 2 почесні нагороди «Захисникам Вітчизни» було вручено:

 1. Раднику міського Голови м. Бровари Мальцю Станіславу Дмитровичу
  2. Малишеву Олегу Григоровичу

19 медалями «Честь, Слава, Держава» було нагороджено:

 1. Білоуса Сергія Юрійовича
 2. Гевка Ігора Миколайовича
 3. Дзіся Віталія Володимировича
 4. Есаулова Дмитра Сергійовича
 5. Кальмука Володимира Михайловича
 6. Ломейка Олександра Олександровича
 7. Мороза Олексія Йосиповича
 8. Морозова Павла Євгенійовича
 9. Нікітченка Євгена Михайловича
 10. Ольшанського Валерія Євгеновича
 11. Попова Ігора Володимировича
 12. Самойленка Валерія Георгійовича
 13. Сергієнка Олексія Олександровича
 14. Тарана Юрія Олександровича
 15. Ткаченка Віталія Вікторовича
 16. Фіногіна Максима Анатолійовича
 17. Фокіна Олексія Вікторовича
 18. Яременка Петра Володимировича
 19. Яцика Віталія Степановича

Микола Гордіюк, співорганізатор заходу і Голова правління Київської міської асоціації «ІВАР», побажав хлопцям міцного здоров’я й наснаги та урочисто вручив  свідоцтва  про закінчення перекваліфікації Сергію Білоусу та Павлу Морозову.

Після вручення  заступник  директора  департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО Руслан Кучук  та  заступник директора департаменту соціального захисту та фінансового забезпечення  Наталія Грицунь провели інформаційну бесіду з присутніми учасниками бойових дій.  Державні службовці дали конкретні відповіді на запитання, що стосувались квартирного обліку, земельних ділянок, пільг, фінансування протезування та лікування учасників АТО і волонтерів, перекваліфікацію та працевлаштування ветеранів. Зокрема, під час бесіди було спростовано слухи про відшкодування вартості земельних ділянок.

“Я розумію, що ситуація в країні напружена. Але хлопці дивляться, що їх збирає влада у міській адміністрації, що їх слухають та чекають пропозицій, і вони йдуть на контакт. З ними треба розмовляти, при  чому не з позиції сили, а з позиції равних членів суспільства і громади. Це якраз єднає владу і воїнів: вони з розумінням будуть ставитися до уряду і змін у законодавстві. Я вважаю, такі зустрічі треба проводити регулярно, заплановано чи ні. І ні в якому разі не треба цуратися хлопців, адже це їхня підтримка”, – коментує захід Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та антитерористичної операції  А. В. Дерев’янко.

Державна служба реалізує державну політику щодо створення передумов для плідної співпраці органів виконавчої влади та об’єднань учасників АТО. Найближчим часом запланована ще низка подібних заходів.