Завершилися фінальні ігри на “КУБОК ГЕРОЇВ АТО” 2016

Дата: 08.12.2016 Переглядів: 152

4 грудня на навчально-тренувальній базі ФК «Динамо» (Київ) у Кончі-Заспі відбулося закриття Фінальних ігор регулярного чемпіонату серед команд Ліги учасників АТО на «Кубок Героїв АТО».

kubok2Нагадаємо, що чемпіонат був організований громадською спілкою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!»  за підтримки Федерації футболу учасників АТО та за сприяння Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

За підсумками змагань протягом чотирьох днів серед 16 найсильніших учасників визначалася найкраща команда чемпіонату.

nahorodzhennyaЦі, по-справжньому важливі для українців змагання будуть внесені в Єдиний календар змагань ФФУ. Подібні турніри дадуть нам можливість, ще раз підкреслити звитягу та славу наших військовослужбовців. Символічно, що фінальні ігри пройшли напередодні 25-річчя Збройних сил України, і перемогу здобули саме армійці. А для того, щоб ще більше мотивувати команди, починаючи з цього року, і кожен наступний, всім переможцям змагань ФФУ даруватиме сертифікати на будівництво міні-стадіону. І перший – з’явиться у військовій частині Золотоноші.

Голова Всеукраїнського Об’єднання Учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» Руслан Руденко назвав цю подію маленьким кроком великої нації.

kubokПерший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко відзначив високий рівень організації та проведення змагань та наголосив, що Федерація і надалі буде підтримувати подібні ініціативи в плані реабілітації та соціалізації учасників бойових дій, продовжуватиме організовувати футбольні турніри в зоні АТО, допомагатиме з екіпіруванням та футбольними м’ячами. Також він відзначив, що на наступний сезон для участі у «Кубку героїв АТО» подали заявки вже більше 70 команд.

peremozhtsi2

У церемонії урочистого нагородження переможців взяв участь заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції В’ячеслав  Марченко.