Зберегти теплі стосунки в сім’ях вчать дружин воїнів АТО

Дата: 12.04.2017 Переглядів: 94

9 квітня 2017 р. психолог Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення Ольга Доманіна взяла участь у Школі для керівників груп самодопомоги за проектом “Дружини України” (Спільний проект громадських об’єднань “Київська міська спілка ветеранів АТО” та “Життя після АТО”). Ольга Анатоліївна провела практичне заняття за темою «Шляхи подолання алкозалежності учасників АТО» .

Мета груп самодопомоги від проекту «Дружини України» – це збереження миру і злагоди в сім’ях наших воїнів, запобігання розлученням та конфліктам.

Метою доповіді Ольги Доманіної було ознайомити присутніх з напрямками роботи Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення. Психолог ЦСПР розповіла також про шляхи подолання алкозалежності учасників АТО, особливості роботи із співзалежними.

На зустрічі були присутні  жінки з різних регіонів України. Були представлені міста Біла Церква, Черкаси, Івано-Франківськ, Київ. Всі учасниці були налаштовані на активну роботу, ставили питання, наводили приклади з власного життя, обмінювались досвідом. Атмосфера була доброзичлива та відкрита. Відчувалось, що зібрались небайдужі жінки, які реально допомагають учасникам АТО, їх дружинам та матерям. Також Ольга Доманіна продемонструвала методику пошуку внутрішніх ресурсів шляхом роботи із метафоричними картами.

Докладніше дивиться на сайті Центру