Життя людини – найвища цінність

Дата: 07.04.2017 Переглядів: 257

Що для кожного з нас найдорожче? Звичайно, є чимало цінностей, але найголовніша – це життя. Його не стане – і все втратить сенс.

Яким воно має бути, як необхідно поводитися, щоб життя було цікавим і змістовним, багатим на великі події і добрі вчинки? Для чого людина приходить у цей світ? Вона приходить для добра. Творити добро в міру своїх обдарувань і здібностей повинен кожний, адже це високе покликання людини. А кожна людина – це неповторна особистість, яка має свої відчуття, бачення подій, власне життя. Тому в кожного воно складається по-різному.

Роль нас самих в житті дуже велика. Наше майбутнє багато в чому залежить від власного вибору і поведінки сьогодні. Тому, завдання дорослих – вміти вислухати, зрозуміти та допомогти дітям у виборі достойного життєвого напрямку.

 

 

Протягом двох тижнів для учнів 3-11 класів загальноосвітніх закладів міста, серед яких багато дітей учасників АТО, спеціалісти Соціально-психологічного центру м. Славутич, що працює у сфері управління Служби, проводять тренінгові заняття «Життя людини – найвища цінність». Мета занять – допомогти дітям зрозуміти суть людського життя, визначити своє місце в ньому, сприяти вихованню людяності, чесності, відповідальності; розвивати допитливість, інтерес до навколишнього життя, займати активну життєву позицію; надати учасникам можливість сформувати ясні цілі на майбутнє.