“Життя сильніше смерті”!

Дата: 23.05.2018 Переглядів: 91

Відкриття виставки “Військово-польовий Арт” відбулось 22 травня у Миколаєві. Основний слоган експозиції “Життя сильніше смерті”!

“Понад триста робіт 150-и народних майстрів та митців України перетворили військові предмети – камуфляжі, ящики з під боєприпасів, патронні цинки, тубуси гранатометів та ще низку предметів війскового знаряддя у мистецтво. Кожний предмет, у руках наших майстрів мистецтв став своєрідним протестом проти безжалістної смерті, проти війни. Петриківський розпис, кераміка, лозо- та соломоплетіння, печворк, вишивка нитками та соломкою, різьба та випалювання по дереву, випілювання визерунків по фанері, ляльки-мотанки, рушники, народні дитячі іграшки та навіть гітара, зроблена з тубуса РПГ – це лише невеликий перелік експонатів та унікальних технік, що представлені на виставці”, – розповів під час відкриття експозиції  куратор виставки та проекту Павло Ротар.

Павло Ротар привітав гостей та персонал Музею суднобудування і флоту та особисто провів першу екскурсію. Також з привітаннями виступили керівник Управління культури, національностей та релігії Миколаївської обласної державної адміністрації Михайло Димитров та головний спеціаліст Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Миколаївській області Павло Саєнко.

Відео з відкриття виставки.

Серед гостей були представники Національної поліції у Миколаївській області, ветерани антитерористичної операції, активісти громадського об’єднання “Асоціація учасників та інвалідів АТО”, волонтери та діти.

Під час заходу  з дітьми було проведено майстер-класи з вишивання, випалювання по дереву та різьби по шкарлупі яєць, виготовлення іграшок з тканих матеріалів. Виступаючі запросили всіх відвідати виставку у Музеї суднобудування і флоту у місті Миколаєві.

Більше фото дивиться тут.