Змагання з міні-футболу серед учасників АТО в м. Борзна

Дата: 26.02.2018 Переглядів: 113

25 лютого 2018 року у м. Борзна відбувся перший міжобласний турнір «Пам’яті Героїв» з міні-футболу серед учасників АТО. У змаганнях взяли участь захисники країни  з Ріпкинського, Борзнянського, Менського районів, м. Чернігова та м. Славутича.

Команду м. Славутич представляли учасники АТО з військової частини 3041, а поїздка відбулася за ініціативою Соціально-психологічного центру      м. Славутич, що працює у сфері управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, та за підтримки міського голови Юрія Фомічева.

Дух змагання – це те, що об’єднує, налаштовує на позитив, підтримує здоровий спосіб життя, виховує силу духу та дає гарний настрій. Всі гравці запам’яталися цікавою напруженою боротьбою в кожному зіграному поєдинку. А результати гри були такі: команда з військової частини 3041          м. Славутич посіла п’яте місце, четверте місце дісталося команді Ріпкинського району, бронзовими призерами змагань стали учасники АТО з Менського району, на другому місці  – команда з м. Борзна, а найсильнішими в той день виявилася команда з м. Чернігова.

 

 

 

 

 

 

Переможці та призери змагань отримали нагороди від організаторів заходу. Кращим гравцем турніру зі Славутича став учасник АТО Георгій Єсаулков.