Знай свої права: в Івано-Франківську представили “Пам’ятку учасникам АТО”

Дата: 09.11.2016 Переглядів: 148

9 листопада в Івано-Франківську відбулась презентація інформаційної брошури під назвою “Пам’ятка учасника АТО”. Книгу презентував в обласному військкоматі сектор у Івано-Франківській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

У цьому посібнику – інструкції, котрі допоможуть учасникам АТО дізнатись про власні права, про те, як добитись їх реалізації та захисту,  багато важливої інформації у вигляді інфографіки, переліки необхідних документів та зразки їх заповнення, порядок оформлення виплат та видачі земельних ділянок. Всього брошура, розроблена ГО “Юридична Сотня” спільно з фахівцями Міноборони, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, Мінсоцполітики та Генштабу ЗСУ, містить 168 сторінок корисної для військовослужбовців, демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей інформації.

verkalets“Ми хочемо, щоб така пам’ятка завжди була в кишені кожного воїна АТО, щоб хлопці завжди знали, куди звертатися та що робити. Адже це дуже важливо. Крім того, необхідно добиватись, щоб всі закони, згадані в ній, неухильно виконувалися. Ми прожили вже шість хвиль демобілізації”, – розповів Володимир Веркалець, головний спеціаліст Державної служби України в справах ветеранів війни та учасників АТО. Він звернув увагу присутніх на те, що брошура постійно знаходиться на сайті Служби.

Військові кажуть, що в книзі є все необхідне. Представник “Юридичної Сотні” Роман Кіт каже, що вже під час самого проходження військової служби та й після неї у військовослужбовця, який має цей посібник, відпадає багато раніше проблемних питань.

Він також додав, що до них за юридичною допомогою учасники АТО часто звертаються за телефоном і повідомив, що Пам’ятка також є в електронному вигляді, в мережі Інтернет. Зокрема, з нею можна ознайомитись на сайті “Юридичної сотні”. Також книга буде у всіх військоматах та в департаменті соціальної політики.

Про це повідомляє “Галицький кореспондент”

Дивіться відеосюжет на службі новин “Вежа”